Pánské obleky slim TIBBI

Pánské obleky BANDI, modely slim TIBBI

Modely pánských obleků slim TIBBI se vyznačují velice moderním vyštíhleným střihem, zvaným slim. Jsou vhodné pro muže se štíhlou nebo standardní postavou.

Pánské obleky BANDI, modely slim TIBBI jsou specifické ve zpracování šikmých kapes a ve zkrácení šířky klop saka.

Kalhoty obleků jsou bez sámků v pase. Jejich délka je mírně kratší než u klasických obleků a sahají lehce přes obuv. Markantní je vyštíhlení kalhot v oblasti od kolenou dolů. 

Modely pánských obleků slim TIBBI doporučujeme všem mužům, kteří jdou ruku v ruce s nejnovějšími módními trendy.  


Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Viconte

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Viconte, je díky svému exkluzivnímu materiálu a střihu vhodný pro všechny společenské události. Doporučujeme nosit při příležitostech oslav jubileí, na plesy, do tanečních nebo na svatbu.

Oblek Viconte z Premium Collection ocení muži se štíhlou postavou. Budete v něm vypadat naprosto dokonale.  


Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Ramond - oblek, který vynosíte kamkoliv

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek Slim TIBBI Ramond je nejnovějším modelem, který sleduje současné trendy v pánské společenské módě a zároveň rozšiřuje nabídku tzv. univerzálních obleků s širokou možností užití. Návrháři od BANDI oblek navrhli v černé barvě a v matném provedení, aby byl vhodný do práce i do společnosti, a to na oslavné i smuteční události. Proto by neměl chybět v žádném pánském šatníku.

Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Ramiro - zvyšte si sebevědomí

Pánský oblek BANDI, model...
Hledáte oblek, který zdůrazní Vaši osobnost, a ve kterém budete vypadat naprosto jedinečně? Oblékněte si nový pánský oblek slim TIBBI Ramiro. Temný odstín šedomodré oblekové látky vám dodá moderní a elegantní vzhled. Vysoký lesk obleku navíc ještě více podpoří váš pocit výjimečnosti.

Chystáte-li se na ples nebo do tanečních, je tento vyštíhlený model pánského obleku skvělou volbou. Stejně tak jej doporučujeme ženichům na svatbu. V exkluzivním obleku od BANDI zaručeně vyniknete mezi ostatními muži na každé společenské události.


Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Mantario - proužek pro náročné muže

Pánský oblek BANDI, slim ...
Hledáte oblek, který vás bude činit vyjímečným? Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Mantario vám tuto potřebu dokonale splní. Jedinečný jemný proužek v tmavě modré látce tvoří dokonalou image sebevědomého muže.


Oblek je vyroben z tmavé a matné látky. Proto je vhodný pro jakoukoliv událost a v jakémkoliv ročním období. Doporučujeme manažerům do zaměstnání i k obchodnímu jednání. Image sebevědomého muže posílí vaši pozici u obchodního partnera při jednáních. 

Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Venatro - dokonalost pro slavnostní události

Pánský oblek slim TIBBI V...
AKCE V.I.P. Chystáte se na oslavu? Na svatbu, na ples nebo do tanečních? S pánským oblekem BANDI slim TIBBI Venatro si můžete být jisti, že ve společnosti nezaniknete.

Oblek je vhodný pro muže, kteří hledají vyjímečnost oblečení a dokonalost v provedení outfitu. Doporučujeme pro oslavné události, jako jsou taneční, svatby, plesy, oslavy jubileí a podobně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI III. Ferenz - oblek pro slavnostní okamžiky

Pánský oblek BANDI, model...
Budete se ženit? Nebo vás čeká jiná důležitá společenská událost a potřebujete vypadat perfektně? V novém trojdílném pánském obleku slim TIBBI III. Ferenz své okolí oslníte.

Exkluzivní tmavě modrý model obleku doporučujeme především ženichům na svatbu, kteří v něm budou vypadat naprosto jedinečně. Chcete-li si zajistit úspěch u žen, neváhejte si vzít tento moderní oblek také na ples, slavnostní premiéru filmu nebo na jakoukoliv slavnostní událost. Dáma po Vašem boku na vás bude hrdá.

Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Marquez - do práce i do společnosti

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek slim TIBBI Marquez je nejnovější model z dílny návrhářů od BANDI. Spojení elegantního designu, moderního střihu a kvalitního materiálu ocení každý muž. Tento černý, matný oblek je univerzální pro jakoukoli pracovní nebo společenskou událost. Proto by neměl chybět v žádném pánském šatníku.

Doporučujeme jej na ples, svatbu, oslavu a jiné. Může pomoci dodat na respektu manažerům v zaměstnání. Také student si v něm může zvýšit šanci na úspěch u zkoušek nebo u dívek v tanečních. Pokud chcete skvěle padnoucí oblek, který využijete kamkoliv, pánský oblek slim TIBBI Marquez je pro vás ideální.


Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI III. Rubens - nechá vás vyniknout

Pánský oblek BANDI, model...
Chcete udělat nejlepší dojem vždy, když vstoupíte do místnosti? V novém exkluzivním pánském obleku slim TIBBI III. Rubens se vám to jistě podaří. Černá lesklá obleková látka s decentní texturou vám dodá velmi elegantní vzhled s nádechem luxusu.

Tento vyštíhlený model pánského obleku od BANDI doporučujeme mužům, kteří chtějí vyniknout v každé společnosti. Například jako ženich na svatbě, kde musí vypadat naprosto jedinečně. Nebo pokud chcete překonat konkurenci ostatních mužů na plese či v tanečních a zvýšit si úspěch u žen.


Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Rodrigo - pro výjimečného muže

Pánský oblek BANDI slim T...
Chcete oslnit na každé společenské události? V novém pánském obleku Rodrigo v černé barvě se vám to podaří. Díky exkluzivnímu modernímu designu, který kombinuje lesklý materiál obleku s matnými detaily získáte na eleganci a zaujmete nejednu ženu ve svém okolí.

Oblek doporučujeme mužům na svatbu ať už jste ženich nebo svatební host, do tanečních, na plesy nebo k oslavám jubilea. V tomto novém modelu pánského obleku od BANDI z nejvyšší prémiové kolekce budete vypadat naprosto jedinečně na jakékoliv společenské události.

Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Lago - udělá z vás opravdového muže

Pánský oblek BANDI, model...
Udělejte ten nejlepší dojem na své okolí v pánském obleku slim TIBBI Lago. Černá látka obleku zdůrazní Vaši osobnost a přidá vám mužný vzhled. 

Tento nový oblek je vyroben v matném provedení, což vám zajišťuje jeho univerzální využití. Je vhodný pro manažery do zaměstnání i pro studenty ke zkouškám. Každému muži dodá velmi elegantní vzhled například na plese, na svatbě a jiných společenských událostech. Chcete zaujmout slečny v tanečních? V moderním vyštíhleném obleku budete působit jako opravdový gentleman a zvýšíte si šance na úspěch.


Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Alvaro - odliší vás od ostatních

Pánský oblek BANDI, model...
Oživte váš šatník o moderní světle šedý pánský oblek z nové kolekce slim TIBBI Alvaro. Tento vyštíhlený model obleku od BANDI vám zajistí stylový vzhled úspěšného muže.

Díky matnému provedení je oblek ideální volbou pro manažery do zaměstnání a na důležitá pracovní jednání. Oblékněte si světle šedý oblek také například na svatbu, promoce a podobné události konané během dne. Odlišíte se od ostatních mužů, kteří přijdou v černém obleku. 


Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Gaston - volba saka a kalhot zvlášť

Pánský oblek BANDI, model...
Máte problém s výběrem pánského obleku na vaši postavu, protože nemáte konfekční velikost? Nebo si chcete pořídit pouze sako nebo pouze společenské kalhoty? Nyní si můžete vybrat velikost kalhot i velikost saka zvlášť u nového obleku z oblíbené modelové řady slim TIBBI Gaston

Tento model je vyroben z matné látky v černé barvě. Je tedy univerzální pro všechny události i pro denní nošení ve volném čase. Moderní vyštíhlený střih a decentní prvky v šedé barvě dodávají obleku svěží stylový vzhled ležérní elegance.


Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Vitto - pro muže, kteří mají styl

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek slim TIBBI Vitto je velice zajímavý díky černé látce s decentním károvaným vzorem v modré barvě. Dekorativní prvky z lesklé látky dodávají tomuto novému modelu pánského obleku originální vzhled.

Pánský oblek s vestou je navržený v lehce ležérním stylu a je velice oblíbený u mužů všech věkových kategorií. Doporučujeme jej manažerům, studentům, ženichům a svatebním hostům. V pánském obleku slim TIBBI Vitto zaručeně uděláte dojem na jakékoliv společenské události.


Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Rodolfo - pro muže, který jde s trendy

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Vyštíhlený pánský oblek je navržený v tmavě šedé barvě s decentním kostičkovaným vzorem. Je ideální volbou pro muže, kteří chtějí být elegantní, ale zároveň se chtějí odlišit. Díky svému matnému provedení je tento model skvělou volbou pro oživení vzhledu do zaměstnání i na společenské události.

Originální detaily dodávají obleku nádech ležérnosti, díky kterému můžete využít sako samostatně, například k vašim oblíbeným riflím. Oblek slim TIBBI Rodolfo vám dodá exkluzivní italský styl a podtrhne vaši osobnost.


Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Legado - ideální pro společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
Chystáte se do společnosti a potřebujete oblek, ve které zazáříte? Elegantní černý pánský oblek model Slim TIBBI Legado s vysokým leskem vám dodá nádech luxusu a zvýší úroveň Vašeho společenského oblečení. Exkluzivní materiál vám zajistí komfort i při celodenním nošení. Díky modernímu vyštíhlenému střihu a designovým prvkům budete v obleku vypadat naprosto skvěle.

Luxusní oblek slim model Slim TIBBI Legado je ideální nejen na ples, ale také pro jakoukoliv slavnostní událost, například na svatbu, do tanečních nebo k promoci. Pokud chcete ve společnosti udělat dojem, v tomto modelu se vám to jistě podaří.


Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Mateo - moderní styl a pohodlí

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Moderní pánský oblek slim TIBBI Mateo je žhavou novinkou v prodejnách Pánské obleky BANDI. Oblek se řadí do exkluzivní řady Premium Collection. Tato řada se vyznačuje tou nejvyšší kvalitou.

Patříte mezi muže, kteří vyznávají nezaměnitelný styl a eleganci? Milujte sílu detailů a sledujete trendy současné módy? Oblek slim Mateo předčí očekávání i těch nejnáročnějších. Buďte originální! Nechte vyniknout váš osobitý styl v obleku slim TIBBI Mateo.


Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Fenatti – zajistí výjimečný vzhled

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Zažijte pocit výjimečnosti, který vám dodá nový pánský oblek Fenatti z nejvyšší modelové řady Premium Collection. V ocelově modrém a lesklém obleku získáte velmi elegantní vzhled s nádechem luxusu. 

Exkluzivní model pánského obleku se hodí pro ženichy na svatbu, kteří v něm budou vypadat naprosto jedinečně. Chcete-li si zajistit úspěch u žen, neváhejte si vzít tento moderní oblek do tanečních, na ples nebo na jakoukoliv slavnostní událost. Dáma po Vašem boku na vás bude hrdá.


Více info

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Leonardo - pro sebevědomé muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek slim TIBBI Leonardo je vytvořený podle nejnovějších trendů v pánské společenské módě. Černá látka obleku je oživená bílou nití. Díky matnému provedení má oblek široké využití. Doporučujeme jej především manažerům k dennímu nošení do práce a na jednání, studentům k maturitě nebo státnicím. Je vhodný také na ples, svatbu, do divadla a jiné společenské události.

Model Leonardo se řadí do nejvyšší kategorie Premium Collection, která se vyznačuje kvalitním materiálem, moderním střihem a designovými prvky.


Více info

 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...